Netradicinė veikla „Pažintis su molio savybėmis“

2019-02-11 ikimokyklinio ugdymo grupėje „Saulutės“ vyko netradicinė veikla „Pažintis su molio savybėmis“. Veiklą vedė ir su molio savybėmis supažindino tautodailininkė keramikė Šalnė Valčiukienė. Vaikams labai vaizdžiai paaiškino kuo skiriasi molis nuo vaikų žinomo plastilino. Vaikai galėjo pajausti, kad ilgai laikomas rankose molis pradeda sausėti ir trupėti. Išmoko sujungti atskiras detales vandens pagalba. Visi susidomėję lipdė paukšteliams snapelius, akytes, klijavo sparnelius. Naudodami dekoravimo priemones kiekvienas individualiai papuošė savo paukštelį. Taip pat vaikai sužinojo, jog molinius dirbinius reikia išdegti specialioje krosnyje, kad jie taptų tvirti. Nuoširdžiai dėkojame Šalnei Valčiukienei už suteiktas žinias, nuoširdų bendravimą ir džiugias emocijas.

Daiva Kaunienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Skip to content