NUOTOLINIS RENGINYS “LIETUVA PASAULYJE”

Įgyvendinant Praktinių studijų dienų veiklą (projektas “Lyderių laikas”) Kintų, Usėnų, Katyčių pagrindinės mokyklos (komanda KUK) 2020-2021 m. m. dalyvauja bendradarbiavimo projekte “Lietuva pasaulyje”. Į šį projektą įsitraukė ne tik pradinių ir pagrindinių klasių mokytojai, bet ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo pedagogai.

Gegužės 11 d. vyko trijų mokyklų ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių – Kintų, Usėnų, Katyčių bendras renginys “Lietuva pasaulyje”. Pandeminė situacija pakoregavo susitikimo formą – susitikimas vyko nuotoliniu būdu. Kiekviena darželio grupė paruošė prisistatymą, meninį pasirodymą, kūrybinį namų darbą. Smagu buvo stebėti vaikų pasirodymus, jų emocijas ekrane. Kūrybiniai darbeliai, piešiniai atspindėjo kiekvieno darželio gyvenamąją vietą, jos įžymybes. Renginio pabaigoje pasirodžiusi Pepė Ilgakojinė (meninio ugdymo mokytoja Simona) pakvietė visus vaikus bendram nuotaikingam šokiui.


Dėkojame renginio administratoriui Kintų pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojui Ramūnui Grikšui, kuris padėjo renginio metu “sudėlioti” filmuotą medžiagą bei IKT konsultantui projekte “Kokybės krepšelis” Algirdui Gužauskui, kuris sumontavo puikų filmuką apie Kintų darželį. Nuoširdžiai dėkojame Kintų, Katyčių ir Usėnų ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių auklėtojoms ir vaikučiams, kurie šauniai ir nuotaikingai dalyvavo renginyje. Tikimės, kad tai buvo pirmas, bet ne paskutinis mūsų susitikimas.

Laima Bušininkienė,
Kintų pagrindinės mokyklos IUG ir PUG mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Skip to content