„Lietuvos mažųjų žaidynės 2021” antrasis etapas

Šių metų gegužės 12 d. vyko „Lietuvos mažųjų žaidynės 2021” antrasis etapas. Ketvirtus metus iš eilės Kintų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus jaunieji sportininkai dalyvauja šiame projekte.

Lietuvos mažųjų žaidynės – didžiausias šalyje ikimokyklinio ugdymo vaikams skirtas sporto projektas, kuriuo siekiama didinti vaikų fizinį aktyvumą ir nuo mažens ugdyti įprotį sportuoti bei pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną. Taip pat ugdyti garbingo varžymosi idėją, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp pedagogų, supažindinti vaikus su olimpinėmis vertybėmis. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).


Žaidynės prasidėjo olimpiniu himnu bei nuotaikinga mankšta. Komandos varžėsi penkiose estafetėse: lindo per tunelį, šoko per kliūtis, bėgo, šokinėjo ir atliko kitas užduotis. Rungtyniavo 32 ugdytiniai iš „Boružiukų”, „Saulučių” ir „Zuikučių” grupių. Puikus oras, gera sportininkų nuotaika ir aktyvumas neišblėso visą šventę. Dalyviai buvo apdovanoti II-ojo etapo dalyvio diplomais.

Sonata Rangienė,
priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Skip to content