PADĖKA PARODOS „UŽGAVĖNIŲ KAUKĖ“ DALYVIAMS

Kintų Vydūno kultūros centre nuo 2024 m. vasario 13 d. buvo eksponuojama Kintų pagrindinės mokyklos 5-7 klasių mokinių piešinių paroda „Užgavėnių kaukė“. Iš viso buvo eksponuojami 24 vaikų piešiniai.

Dailės pamokų metu kalbėjome apie kaukes. Kodėl žmonijos istorijoje yra mėgstamos kaukės, kaip jas gamina įvairiose pasaulio šalyse ir kokioms apeigoms naudoja. Pasižiūrėjome į lietuvių Užgavėnių tradiciją ir personažus. Dailės pamokų metu mokiniai pabandė personažus perteikti savo piešiniuose.

Parodai piešinius kūrė:
ROKAS ŠERTVYTIS, NOJUS ZIKAS, DONATAS PALUBINSKAS, EGLĖ GEČAITĖ, LIJANA GEŠVINTAITĖ, DEIVIDAS LUČINSKAS, URTĖ VYŠNIAUSKAITĖ, VIKTORIJA VENCKUTĖ, DANIELIUS GRIKŠAS, VYTENIS KUMUTAITIS, BENAS KASPARAVIČIUS, DEIMANTĖ VENCKUTĖ, GABIJA GRUBLYTĖ, INGRIDA LUČINSKAITĖ, JUSTĖ PAPIEVYTĖ, EGLĖ RETENYTĖ, DOMAS ZIGMAS BŪDVYDAS, MANTAS PETRAVIČIUS, DOMANTAS LOTUŽIS, GUSTAS LUKOŠEVIČIUS, EDVINAS DAUSKURTAS, GYTĖ VALIUKEVIČIŪTĖ, SAULĖ BŽESKUTĖ, VAKARIS ŠVĖGŽDA.

Ačiū parodos dalyviams!

Rita Tarvydienė,