Paroda „Nekirsk eglutės-pasigamink pats“

Siekiant ugdyti meilę gamtai, tausoti gamtos išteklius ir plėtoti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp šalies ikimokyklinių ugdymo įstaigų buvo organizuojama respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pedagogų Kalėdinių eglučių iš antrinių žaliavų fotografijų paroda „Nekirsk eglutės-pasigamink pats“, kurią organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Kaunienė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Sonata Rangienė. Kūrybinių darbų fotografijos nuo 2019-12-18 iki 2020-01-06 buvo eksponuojamos Kintų pagrindinės mokyklos darželio patalpose. Respublikos mastu sulaukėme gana didelio susidomėjimo. Iš viso parodoje buvo eksponuojamos  44 darbų fotografijos iš 21 ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Darbeliai atkeliavo iš įvairių miestų ir miestelių: Vilniaus, Telšių, Joniškio, Ukmergės, Klaipėdos, Vilkaviškio, Kauno, Šakių, Trakų ir kt.. Kuriant darbelius panaudotos įvairios antrinės žaliavos. Kiekvienas darbelis buvo savaip gražus ir originalus.

Daiva Kaunienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Sonata Rangienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja

 

Skip to content