Pažintis su konditerijos gaminių technologijomis

Ingrida Cyrolies,
ugdymo karjerai koordinatorė  

Rugsėjo 14 dieną šeštokai dalyvavo mokomojoje ekskursijoje Klaipėdos konditerijos fabrike „Roshen“.

Ekskursijos  metu  mokiniai sužinojo  fabriko,  kuris gamina  konditerinius  gaminius  jau daugiau  nei  100  metų,  istoriją,  apie  jo  šiandieninę  gaminamą  produkciją,  o  taip  pat  apie  konditerio profesiją.  Ekskursijos  vadovas  papasakojo  viską  apie  šokoladą:  kaip  jis  atsirado,  kaip  vystėsi šokolado vartojimo kultūra, kokios yra šokolado rūšys. Po to, kai mokiniai apžiūrėjo gamybines patalpas ir susipažino  su  šiuolaikinėmis  technologijomis,  galėjo  išbandyti  save  karamelės  konditerio  vaidmenyje  ir  karamelės  gamyklėlėje savo  rankomis  pasigaminti  ledinuką. Mokiniai turėjo puikias patyrimines maisto gamybos technologijų ir ugdymo karjerai pamokas.

DSC_0231 DSC_0235 DSC_0237

Skip to content