PAŽINTIS SU UAB „SDG“ IŠ VIDAUS

2024 m. balandžio mėnesį delegacija iš Kintų mokyklos labai maloniai buvo priimta pagrindiniame „SDG“ pastate. Mus pasitiko pats savininkas Eduardas Jasas ir jo žmona Rūta bei dukra Evelina (visi šeimos nariai (šeimoje penki vaikai) dirba kartu, yra šeimos verslo dalininkai).

Eduardas Jasas – Kintų mokyklos alumnas (buvęs mokinys, Kiškių gyventojas), vidurinės mokyklos IV laida (po Kiškių pradinės mokyklos mokėsi 5-8 klasėse 1966-1970 m. m., po to tęsė mokslus Klaipėdoje technikume).

„Sėkmė – tai pastangų išvestinė“ – tokiu pirmuoju sakiniu pasitinkami visi įžengiantys į UAB „SDG“ pagrindinę būstinę, Susipažinome su bendrovės pagrindinėmis vertybėmis, vykdoma veikla, apžiūrėjome patalpas, „išbandėme“ mokomąsias klases, 6 klasės mokiniai „pasimatavo“ generalinio direktoriaus Eduardo Jaso darbo vietą. Kas žino? Gal buvusio Kintų mokyklos mokinio sėkmė „užkrečiama“? Gal ta sėkla „pastangos=sėkmė“ pasisėjo ir turės palankias sąlygas sudygti?

Ekskursijoje 6-okų tarpe dalyvavo Benas M., prieš metus apdovanotas už pasiekimus dovanomis bei pinigine premija, įsteigtomis Eduardo Jaso, kuris birželio mėnesį vėl su dovanomis atvyks į Kintų mokyklą – kaip ir kasmet, matuosime pasiekimus ir pažangą.

Kiekvienas esame laisvas darbo pasirinkimui. Svečiuojantis įmonėje susipažinome ne tik su darbo aplinka, bet ir su darbo sąlygomis, poilsio zonomis, skirtomis pertraukėlėms nuo darbo metu. UAB „SDG“ itin rūpinasi darbuotojų darbo sąlygomis, darbo aplinka, darbuotojų mokymusi ir nuolat skatina tobulėti, siekti pažangos darbe – tam sukurta efektyvi ir dosni darbuotojų skatinimo sistema.

Ši išvyka – puiki ugdymo karjerai pamoka 6-okams, kurie domėjosi, ką, kaip ir kiek reikėtų nuveikti, kad galėtų dirbti tokioje įmonėje. Eduardas Jasas išvardijo, kiek (ne)daug tereikia ir tai įveikus, kvietė į įmonę ateiti dirbti – belieka tik kiekvienam laisvai pasirinkti.

Dėkojame nuoširdžiai Eduardui, Rūtai, Evelinai Jasams už šiltą priėmimą, pasakojimus, šypsenas ir karštą šokoladą, picas ir… netikėtas dovanas! Pasijutome labai labai laukiami ir svarbūs.

Lauksime susitikimo birželio mėnesį Kintuose, kur antrą kartą vyks Eduardo Jaso inicijuoti „Auksinės plunksnos ženklo“ apdovanojimai Kintų mokyklos bendruomenės nariams už savo darbais sukurtą pridėtinę vertę Kintų mokyklai, Kintų bendruomenei, Kintų vardui!!!

Tik laisvas žmogus – kūrybingas. Simboliška, kad pavasarį Kintų mokykla pražysta saulėgrąžomis ir netikėta, kaip simboliai kartais veikia. 2024-04-11 iš Kauno 6-okai grįžo su UAB „SDG“ dovanomis, iš kurių viena – saulėgrąžų sėklos! 6-okai ne tik su dovanomis grįžo, bet ir su užduotimi – jas pasėti prie Kintų mokyklos.

2024-04-19 Tėvų tarybos inicijuotos akcijos – pavasarinės talkos „Puoselėkime gamtą“ metu 6-okai dalijosi sėklomis su visais 5-10 klasių mokiniais ir jas pasėjo po Kintų mokyklos langais.

Simboliška, kad sėjos darbą užbaigė ugdymo aplinkos darbuotoja Kateryna, kurią sups saulėgrąžos darbo metu ne tik mokyklos viduje, bet ir mokyklos lauko aplinkoje.

Simboliai patys kalba už save. Šiuo atveju visi suprantame, kad tik laisvas žmogus – kūrybingas!

Kas MAN yra MANO MOKYKLA? Galime džiaugtis, didžiuotis ir dalintis sektinais pavyzdžiais, kaip Kintų mokyklos mokiniai globoja, rūpinasi, rodo pavyzdį kitiems savo dėmesiu ir globa vaikystės-jaunystės „mokslo šventovei“ – taip mokyklą įvardija alumnas Eduardas Jasas, kuris Kintų mokykloje mokėsi keturis metus ir vadina ją „MANO MOKYKLA“!

AČIŪ!!! (Ne)realus pavyzdys buvusiems, esamiems ir būsimiems Kintų mokyklos mokiniams!

Administracija