Penktokų išvyka į Klaipėdą

Vasario 20 d. penktos klasės mokiniai Klaipėdoje aplankė Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, kuriame vaikai apžiūrėjo bitininkystės ekspoziciją, taip pat sužinojo apie bites ir bitininkystės ūkį. Vaikai turėjo galimybę paliesti ir pauostyti bičių vašką, tada apžiūrėjo, uostė bičių pikį, bičių duonelę, bičių žiedadulkes, bičių korį.

Vaikams buvo labai įdomu klausyti, nes sužinojo, kad bitės turi savo bičių motinėlę, su ja draugauja patinas – tranas ir taip atsiranda bitutės 😊 taip pat sužinojo, kad bitės turi 5 akis, mato ultravioletinę spalvą, bitės visada sugrįžta į tą patį avilį iš kurio išskrido, ir dar daug įdomių faktų, kurių nežinojo.

Mokiniai taip pat ragavo medų, gamino žvakutes iš bičių vaško, atliko smagią užduotėlę. Penktokai iš edukacijos išėjo labai laimingi ir kupini naujų žinių.

Gabrielė Kumutaitytė,

klasės vadovė