Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas mokykloje

Vasario 16-oji – išskirtinė data valstybės istorijoje, liudijanti Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės siekius. Ši diena – mūsų vienybės, valstybingumo atkūrimo ir išsaugojimo simbolis, neatsiejamas nuo pagarbos savo tautos istorijai ir kiekvienam, kovojusiam už galimybę laisvai švęsti šį didingą įvykį.

Šia ypatinga proga Vasario 15-osios rytą iniciatyvą organizavo socialinė pedagogė Gabrielė Kumutaitytė.

Minėjimą vedė 10-tos klasės mokiniai: Deimantė Vindžigelskytė ir Tautvydas Rimkus.

Valstybinę Lietuvos vėliavą buvo pakviestos iškelti geriausiai besimokančios mokinės mokykloje: Gytė Valiukevičiūtė, Urtė Vyšniauskaitė.

Istorinę Lietuvos vėliavą buvo pakviesti iškelti:
Malek Hijazi – geriausiai besimokantis mokinys bei padaręs didžiausią mokymosi pažangą I pusmetyje;
Nedas Žemgulys – padaręs didžiausią mokymosi pažangą I pusmetyje.

Mokyklos Lietuvos vėliavą buvo pakviestas iškelti:
Lukas Tunyla – padaręs didžiausią mokymosi pažangą I pusmetyje.

Nuotraukos Gabrielės Kumutaitytės

Jaunųjų žurnalistų klubas ,,Kas? Kur? Kada?”