,,Personažai atgyja”

Kovo 27-ąją 5 klasės mokiniams bibliotekoje vyko atvira integruota lietuvių kalbos ir literatūros, teatro veikla ,,Personažai atgyja”.

Pamokoje svečiavosi socialinė pedagogė, 5 klasės vadovė Gabrielė Kumutaitytė ir Šilutės r. sav. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo vyr. bibliotekininkė Vitalija Vyšniauskienė. Veiklą vedė Vilija Ašmonaitė, lietuvių kalbos ir literatūros, teatro vyresnioji mokytoja.

Veiklos metu mokiniai mokėsi sceninio jaudulio ir baimės suvaldymo būdų, atliko kalbos padargų paruošimo pratimus prieš viešąjį kalbėjimą.

Mokiniai atpasakojo savo pasirinktas lietuviškas pasakas įsikūniję į įvairius personažus. Visi penktokai turėjo galimybę tapti vertinimo komisijos nariais. Veiklos pabaigoje vyko refleksija, kurios metu kiekvienas mokinys įvardijo, ką pavyko išmokti ir ką patobulinti šios pamokos metu.

Žurnalistų klubas ,,Kas? Kur? Kada?”