Pirmoji diena ,,Vasara vaikystės miestelyje 11” stovykloje

Birželio 12 d. 4-8 klasių mokiniai su stovyklos vadovėmis Gabriele K. ir Simona V. vyko į Šilutės r. savivaldybės F. Bajoraičio viešąją biblioteką.

Bibliotekoje mokiniai išbandė:

  • interaktyvią edukacinę erdvę – virtualios realybės ,,PS4″ sistemą kartu su akiniais, kurie leido mokiniams pamatyti virtualų vaizdą;
  • interaktyvų stalą – mokiniai statė skaitmeninę dėlionę (bibliotekininkė paminėjo, kad tai pirmieji lankytojai, kurie pasirinko tokią didelę dėlionę, net iš 175 detalių), mokiniams buvo tikras išbandymas ją sudėlioti, bet bendradarbiaujant tarpusavyje – pavyko!
  • lazerių kambarį – tai lazerių labirintas su muzikos ir dūmų efektais, kuris mokiniams leido pasijusti lyg veiksmo filme. Visi bandė išsirangyti per švytinčius lazerius, jų nepaliesdami. Mokiniai turėjo galimybę, per ekraną stebėti draugus, bandandžius pereiti labirintą.

Dėkojame Šilutės r. savivaldybės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai už suteiktą galimybę mokiniams patirti nepamirštamus įspūdžius!

Gabrielė Kumutaitytė,

socialinė pedagogė

Skip to content