Pokalbis – diskusija „Trūkumai, kurie gali tapti privalumais“

Kartais tam, kad jaunas žmogus suprastų, jog nepasitiki savimi ir save nuvertina, visai nebūtina atlikti psichologinių testų arba skaityti daug knygų šia tema. Neretai pakanka iškelti sau paprastą tikslą, pavyzdžiui, per šią vasarą uždirbti daugiau negu pernai ir įsiklausyti į savo vidinį balsą. Jeigu jis, užuot numatęs, kaip tai galima būtų įgyvendinti, prabils: „Nežinau.. Bus sunku… Vis tiek man nepavyks… Esu per silpnas tam…“, didelė tikimybė, kad žmogus vis dėl to nepasitiki savimi.

Gegužės 11 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale vykusių mokymu metu jaunuoliai mokėsi įvertinti save, kas ateityje padėtų gerinti jų gyvenimo kokybę. Jaunuoliai, išmokę atsakingai ir pozityviai vertinti savo vidinius resursus, gali pasiekti ne tik profesinių aukštumų, bet ir, svarbiausia – harmonijos su pačiu savimi – tai, ko nūdienos žmonėms dėl pašėlusio gyvenimo tempo dažniausiai trūksta.

DSC_0099 DSC_0100 DSC_0102 DSC_0106 DSC_0107 DSC_0112 DSC_0119

Skip to content