Projektinis darbas „Gamtos mokslų protų mūšis“

Samanta KURŠAITYTĖ ir Vaida VENCKUTĖ,
9 klasė

Kovo 20 dieną  daugiafunkciame centre 5-8 ir 10 klasių mokiniai dalyvavo „Gamtos mokslų protų mūšyje“ – renginyje, skirtame pasaulinei Žemės dienai paminėti.

Burtų keliu buvo sudarytos penkios mišrios komandos – kiekvienoje  po vieną mokinį iš kiekvienos klasės.

Renginyje buvo atsakinėjama į  klausimus apie gamtą. Pirmąją vietą laimėjo komanda „Žaliukai“, antrąją – ,,Klevukai“, trečiąją – ,,Kaštoniukai“. Visų dalyvavusių komandų nariai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Po sunkaus protų mūšio komandos žaidė „Pasakyk žodį kitaip“. Šiame žaidime reikėjo apibūdinti gautoje kortelėje užrašytą žodį nepasakant jo šaknies taip, kad komanda atspėtų. Sumaniausi buvo „Marsiečiai“.

Šis renginys  –  mūsų, devintokių Samantos ir Vaidos,  projektinis darbas.

Dėkojame mus konsultavusiai biologijos mokytojai metodininkei Ingridai Ežerskienei už pagalbą ir idėjas.

Skip to content