Rajoninė 5 – 8 klasių matematikos viktorina „Mąstyk, skaičiuok, spėk“

Elena Lučinskienė,
matematikos mokytoja metodininkė

Kovo 21 dieną matematikos mokytojai Pranciškus Viršilas ir Elena Lučinskienė Kintuose surengė rajoninę 5 – 8 klasių  matematikos viktoriną „Mąstyk, skaičiuok, spėk“. Joje dalyvavo 8 komandos iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, Šilutės Pamario, Martyno Jankaus, Juknaičių, Vilkyčių, Usėnų, Rusnės ir Kintų pagrindinių mokyklų.

Renginį vedė 10 klasės mokiniai – Deimantė Rangaitė ir Andrius Sadauskas. Prie kompiuterio jiems talkino Andrius Šimonis.

Kiekvienai komandai buvo pateiktos įvairios užduotys: loginio mąstymo, pastabumo, kūrybinė, praktinė, skaičiavimo bei kryžiažodžių sprendimas. Į viktorinos vertinimo komisiją trys mokytojai buvo išrinkti burtų keliu.

Pagal surinktų taškų skaičių pirmąją vietą laimėjo Pamario pagrindinės mokyklos komanda. Kintiškiams teko ketvirta vieta. Geriausiai mūsų komandai sekėsi išspręsti kryžiažodį apie Šilutės rajoną.

Po rezultatų skelbimo ir apdovanojimų visi mokiniai ir mokytojai bendravo prie puodelio arbatos ir gardumynų.

rajonine viktorina 010 rajonine viktorina 014 rajonine viktorina 021 rajonine viktorina 031 rajonine viktorina 054 rajonine viktorina 056

Skip to content