Respublikinė konferencija-varžytuvės „Žemesnių klasių mokinių loginio mąstymo ugdymas“

Šių metų balandžio 24 dieną Kintų pagrindinės mokyklos pirmos klasės mokinys Benas Mačiulaitis kartu su savo mokytoja Irena Šerkiene dalyvavo respublikinėje konferencijoje-varžytuvėse „Žemesnių klasių mokinių loginio mąstymo ugdymas“, kurios vyko Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje. Konferencijoje-varžytuvėse pradinių klasių mokiniai susipažino su programavimo pradmenimis, dalyvavo užsiėmime su robotukais (boružėlėmis), žaidė mąstymą skatinančius žaidimus.

Respublikinėje konferencijoje-varžytuvėse Benas labai gerai atliko matematikos loginio mąstymo užduotis ir užėmė garbingą II vietą. Sveikiname. Šaunuolis!

IRENA ŠERKIENĖ,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė