Respublikinė mokinių darbų paroda ,,Stebuklingas figūrų pasaulis“

Lapkričio mėnesį vyko netradicinė pradinių klasių specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių veikla ,,Stebuklingas figūrų pasaulis“. Veiklos metu buvo ugdomi mokinių kūrybiniai gebėjimai, saviraiška. Per logopedines pratybas ir specialiąsias pamokas vaikai mokėsi pažinti ir įvardinti geometrines figūras, tobulino kūrybiškumą ir orientavimosi popieriaus lape įgūdžius, ugdė smulkiąją  motoriką  piešiant, kerpant ir klijuojant geometrines figūras.

Pauliaus Lapinsko 3 kl. ir Dariaus Lučinsko 4 kl. darbai dalyvavo respublikinėje virtualioje mokinių darbų parodoje ,,Stebuklingas figūrų pasaulis“. Mokiniai apdovanoti Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos  padėkomis.

Elvyra Rimkuvienė, specialioji pedagogė, logopedė

Skip to content