Rugsėjo 21-27 dienomis vyko mokyklos 5-12 klasių ėjimo varžybos naudojant „Walk15“ programėlę

Rugsėjo 21-27 dienomis vyko mokyklos 5-12 klasių ėjimo varžybos naudojant „Walk15“ programėlę. Kiekvienas mokinys stengėsi būti kuo aktyvesnis po pamokų, o pasibaigus savaitei, kiekvieno klasės mokinio nueiti žingsniai buvo sudėti ir išvestas nueitų žingsnių klasės vidurkis. 

Primename, kad pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) rekomenduoja suaugusiems žmonėms kasdien nueiti ne mažiau 10000 žingsnių, o jaunimui ir vaikams dar daugiau… Deja, daugumai mokinių toks žingsnių kiekis sunkiai įveikiamas, nes po pamokų dažnai aktyvų laisvalaikį keičia kompiuteriniai žaidimai ar kita pasyvi veikla…

Skatindami ir toliau mokinius judėti, nuo rugsėjo 28 d. iki spalio 25 d. vykdomos mokyklos mėnesio asmeninės mokinių ėjimo varžybos. Aktyviausi mokiniai bus apdovanoti ne tik papildomais dešimtukais už savo aktyvumą fizinio lavinimo pamokose, bet ir Šilutės visuomenės sveikatos biuro prizais. O kiekvienas prisiregistravęs mokyklų iššūkyje, savo žingsniais prisideda prie mūsų mokyklos bendro rezultato.

Skip to content