„Saugesnio interneto diena 2024“

Vasario 6 dieną Lietuvoje, kaip ir daugelyje pasaulio šalių, prasidėjo 21-oji Saugesnio interneto diena. Kasmet Saugesnio interneto diena švenčiama antrojo mėnesio antrosios savaitės antrąją dieną.

Jos metu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius. Šią dieną Kintų pagrindinės mokyklos 2 klasės mokiniams bibliotekoje vyko medijų raštingumo mokymai: „Kritinį mąstymą ugdykime kartu! Saugok savo asmens duomenis ir būk saugus internete“.

Mokymų metu vaikai atliko įvairias užduotis, išsiaiškino kaip saugiai ir su kuo galima dalintis savo informacija internete.

Dėkojame Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo vyresniajai bibliotekininkei Vitalijai Vyšniauskienei už puikiai pravestus mokymus!

Irena Šerkienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė