Savanoriška veikla

Kasmet savanorišką veiklą pagal mokyklos savanoriškos veiklos sutartį, nori atlikti vis daugiau 9-10 klasių mokinių. Mokiniai skatinami pasirinkti savanoriškos veiklos pobūdį pagal pagal jų aiškius polinkius į veiklas ir gabumus.

2023-2024 m. m. savanoriškos veiklos sutartį su mokykla sudarė 7 mokiniai ir puikiai realizuoja save veiklose:

Deimantė Vindžigelskytė ir Ema Sakavičiūtė (10 kl.) – darbuotojos mokyklos daugiafunkcio centro treniruoklių erdvėje (sporto inventoriaus priežiūra, mokyklos mokinių ir bendruomenės narių įtraukimas į fiziškai aktyvų laisvalaikį).

Osvaldas Bakutis, Rokas Beržanskis, Lukas Tunyla (10 kl.) ir Einaras Butkus (9 kl.) – darbuotojai sporto salėje (sporto inventoriaus priežiūra, mokyklos mokinių ir bendruomenės narių įtraukimas į fiziškai aktyvų laisvalaikį) ir su treniruokliais.

Skaistė Kumutaitytė (9 kl. ) darbuotoja ikimokyklinio ugdymo grupėje „Zuikučiai“, teikianti pagalbą dirbant su mažamečiais vaikais.

Mokiniai savanorių susirinkimuose pasidalina savo patirtimis ir iššūkiais, skatina vieni kitus ateiti ir pasimokyti jų veiklos.

Gabrielė Kumutaitytė,

socialinė pedagogė