Šeimų sporto šventė „Sportuokime kartu“

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Saulėtą gegužės 16 dieną į šeimų sporto šventę „Sportuokime kartu“ Kintų pagrindinės mokyklos sporto aikštyne rinkosi patys mažiausi Kintų priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupių  ugdytiniai su savo tėveliais, seneliais ir auklėtojais.

Vaikai su tėveliais kartu mankštinosi, šoko, visi sėkmingai įveikė kliūčių ruožą, mėtė kamuolį į krepšį, mokėsi žaisti tinklinį, galynėjosi traukdami virvę. Visi jaunieji sportininkai buvo apdovanoti spalvotais oro balionais ir saldžiais „medaliais“. Šventės metu mokyklos bendruomenę džiugino ne tik mažieji ugdytiniai, bet ir gausiai susirinkę, aktyvūs, linksmi jų tėveliai, seneliai.

Sporto šventę surengė kūno kultūros mokytoja metodininkė Lina Leikuvienė su grupele aktyvių Kintų pagrindinės mokyklos mokinių, kurie dalyvauja respublikiniame Lietuvos vaikų  ir jaunimo centro  projekte „Išjudink kitus“.

P1330931 P1330992 P1340085 P1340156

Skip to content