Skaitovų konkursas „Aš mažas vaikelis kaip pupų pėdelis“

Asta Matvėjėvienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Vasario 26 d. Vydūno kultūros centre vyko pradinio ugdymo bei IUG ir PUG vaikų skaitovų konkursas „Aš mažas vaikelis kaip pupų pėdelis“. Tradicija tapusį konkursą organizavo mokytojos Elvyra Rimkuvienė ir Asta Matvėjėvienė.

Mokiniai patys rinkosi eilėraštukus ir su tėvelių ar mokytojų pagalba juos mokėsi atmintinai. Visi vaikai, nuo mažiausio iki didžiausio, stengėsi eilėraštį ar teksto ištrauką perteikti kuo raiškiau.

Iš didelio būrio vaikų komisija išrinko laureatus ir apdovanojo diplomais: Kamilę  Žilionytę (PUG), Džiugą Dauskurdą (1 kl.), Ąžuolą Valčiuką (2 kl.), Ugnę Klimaitę (3 kl.), Klaudiją Carrasco- Pinkutę (3 kl.), Justę Gudauskaitę (2 kl.) ir Ineldą Liekytę (4 kl.).

Konkurso metu vaikai vieni iš kitų galėjo pasimokyti bei įgyti sceninės drąsos. Kiekvienam dalyviui buvo įteiktas padėkos raštas.

Skip to content