Stebuklingas Kūčių vakaras

Gruodžio 21 d. 2 klasės mokiniams vyko įdomi ir įsimintina atvira integruota lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir logopedinių pratybų pamoka „Stebuklingas Kūčių vakaras”, kurią vedė mokytojos Asta Matvėjėvienė ir Elvyra Rimkuvienė.  Pamokos metu buvo sukurta namų atmosfera. Visi susėdę prie didelio stalo, papuošto balta staltiese, nuklota tradiciniais Kūčių valgiais iš gamtos. Mokiniai prisiminė Kūčių prasmę, susipažino su Kūčių papročiais ir tradicijomis.  Žaidė Kūčių žaidimus (burtus)- traukė šiaudą iš po staltiesės ir lygino, kieno ilgiausias, ėmė saują riešutų ir skaičiavo ar porinis skaičius, ar ne. Liejo karštą vašką ir stebėjo, kas gaunasi, ką galima įžvelgti. Metė batą per petį į durų pusę, spėjo, kas paslėpta po lėkštute.
 
Pamokos pabaigoje sprendė kryžiažodį, taip įtvirtindami pamokoje įgytas žinias. Mokinių džiaugsmui nebuvo ribų, dar ilgai dalinosi įspūdžiais.

Asta Matvėjėvienė,

pradinio ugdymo mokytoja

Elvyra Rimkuvienė,

vyresnioji specialioji pedagogė, logopedė

Skip to content