Svečiuose Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija, kaip viena seniausių ir didžiausių savanorišką veiklą vykdančių organizacijų šalyje siekia sudaryti palankias sąlygas jauno žmogaus tobulėjimui, įsitraukimui į visuomeninę bei savanoriškas veiklas, ugdant skirtingus jaunimo įgūdžius.

Vasario 15 d. 8-10 kl. mokinius su savanoriška veikla supažindino Lietuvos raudonojo kryžiaus Klaipėdos jaunimo koordinatorė Ieva L., Lietuvos raudonojo kryžiaus savanorė Agnė Š. ir savanoris Alexander. Draugijos nariai mokiniams pristatė savanorystės veiklą, pasakojo apie savanorystės prasmę. Taip pat savanoris Alexander demonstravo vieną neformaliojo užsiėmimo pamoką apie pirmąją pagalbą. Mokiniai patys praktiškai mokėsi suteikti pirmąją pagalbą.

Šia veikla siekiama įtraukti kuo daugiau mokinių į savanorišką veiklą, pajusti savanorystės prasmę, pagalbą kitam.

Nuotraukos Agnės Šertvytienės

Gabrielė Kumutaitytė,