„Sveiks, sveteli mielas, svečiuosna atbildėjęs!“

Jurgita Tamošiūnienė,
socialinė pedagogė metodininkė

Mokyklos daugiafunkciame centre lapkričio 20 dieną vyko renginys „Sveiks, sveteli mielas, svečiuosna atbildėjęs“, skirtas pagyvenusių žmonių dienai.

Į renginį atėjusius mokinių močiutes bei senelius sveikino ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo vaikai (auklėtoja Daiva Kaunienė, mokytoja Sonata Rangienė) ir pradinių klasių mokiniai, kurie  šoko, dainavo, skaitė eiles, grojo įvairiais muzikos instrumentais.

Jau tradiciniu tapusį renginį organizavo socialinė pedagogė Jurgita Tamošiūnienė bei pradinio ugdymo mokytojos metodininkės: Vida Viršilienė, Irena Šerkienė, Elvyra Rimkuvienė, Asta Matvėjėvienė. Joms vaikus ruošti padėjo šokių mokytoja Judita Jakienė, choro būrelio vadovė Laima Bušininkienė, muzikos mokytojai Valdas Neimantas bei Asta Rupšauskienė.

Skip to content