Tarptautinė pradinių klasių mokinių darbų paroda – konkursas „Lietuva iš arti ir iš toli“

Vasario 1-kovo 15 dienomis Vilniaus Tuskulėnų gimnazijoje vyko tarptautinė pradinių klasių mokinių darbų paroda – konkursas „Lietuva iš arti ir iš toli“.

Konkurse dalyvavo vaikų darbai iš Baltarusijos Pelesos vidurinės mokyklos, Ispanijos Alikantės Europos Sąjungos mokyklos, Ispanijos Alikantės „Draugystės“ mokyklos, Latvijos Rygos vidurinės mokyklos ir Lietuvos Vilniaus, Kėdainių, Kauno, Šilutės, Pakruojo, Ukmergės, Radviliškio, Panevėžio, Šilalės mokyklų.

Tarptautiniame konkurse dalyvavo Kintų pagrindinės mokyklos 1 klasės mokiniai Vanesa Venckutė, Kamilė Pustovojūtė, Benas Mačiulaitis ir Benas Kasparavičius. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos 1 klasės mokinys Benas Mačiulaitis tapo tarptautinio konkurso „Lietuva iš arti ir iš toli“ nugalėtoju. Mokiniai ir jų mokytoja apdovanoti padėkomis.

SVEIKINAME!

 

Padėka Irenai Šerkienei

Padėka Benui Mačiulaičiui

Skip to content