Tolimesnė kova „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose – sėkminga!

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Kovo 24 d. Kintų pagrindinės mokyklos komanda, kurią sudarė šeštokai, penktokai ir ketvirtokas Tautvydas, sėkmingai gynė mokyklos ir rajono garbę Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose.

Į varžybas Kėdainių rajono Akademijos gimnazijoje, rungtis su šeimininkais dėl patekimo į finalines varžybas, be kintiškių dar atvyko ir Klaipėdos rajono Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos mokiniai. Visos trys komandos jau buvo tapusios nugalėtojomis ne tik savo rajonuose, bet ir zoninėse varžybose.

Varžybų metu itin atkakli kova vyko tarp kintiškių ir Akademijos gimnazijos komandos, kurioje mokosi net 360 mokinių. Kintiškiams vis pritrūkdavo žingsnio ar dviejų iki pergalės, nors „salės riedulio slalumą“ kintiškiai ir laimėjo!

Kelialapį į finalinį etapą iškovojo Kėdainių rajono Akademijos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komanda. Kintų pagrindinės mokyklos komandai teko garbinga antroji vieta, o Veiviržėnų gimnazijos mokiniai liko treti. Visiems varžybų dalyviams įteikti  diplomai.

DSC_3247 DSC_3250 DSC_3261 DSC_3262 DSC_3269 DSC_3280diplomas_1

Skip to content