Trečiokų vaidinimai per lietuvių kalbos pamoką!

Spalio 25 dieną, trečiokai per lietuvių kalbos pamoką vaidino vaidinimus pirštų pagalba. Vaidinimų paskirtis – skatinti meninę saviraišką, padėti vaikui atsipalaiduoti. Vaidinantys vaikai yra komunikabilesni, savarankiškesni, drąsesni, linksmesni, sumanesni, rūpestingesni, geriau mokosi.

Vaidindamas, žaisdamas kūrybinius žaidimus, vaikas atsiskleidžia fizinėmis ypatybėmis. Mokytoja turi išlikti ypač įžvalgi, turi gerbti kiekvieno vaiko nuomonę, skatinti jo savarankiškumą, kūrybiškumą, o kai kuriems padėti lavėti. Trečiokai per lietuvių kalbos pamoką vaidino grupelėmis po keturis mokinius. Kiekvienos grupelės vaidinimas buvo vis kitoks. Mokiniai kūrė mini vaidinimus: „Draugai“, „Kas yra ruduo?“, „Stebuklingas pasaulis“. Vaidindami buvo linksmi ir nuoširdūs, kūrybingi ir smalsūs!

Ilona Papievienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content