Trys pergalės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybose !!!

Kintų pagrindinės mokyklos 2006 m. gimimo ir jaunesni mokiniai, jau keletą savaičių, aktyviai varžosi įvairaus lygio „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybose. 

Vasario 28 d. Kintuose vyko rajono kaimo mokyklų zoninės varžybos, kuriose kintiškiai nugalėjo Švėkšnos Saulės gimnazijos ir Vainuto gimnazijos komandas. Kovo 6 dieną į Kintus atvyko Katyčių, Juknaičių pagrindinių ir Vainuto gimnazijos sportininkai, kurie varžėsi finalinėse rajono „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybose. Atkakliose ir gražiose varžybose rajono nugalėtojais tapo kintiškiai, kurie jau kovo 9 d. vyko ginti savo rajono garbę į Šilalės Dariaus ir Girėno progimnaziją, kur varžėsi Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų zoninėse  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs”  varžybose su Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos ir Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinės mokyklos mokiniais.  Nugalėtojais ir vėl tapo kintiškiai: Vilmantas, Arnas, Tautvydas, Ąžuolas, Džiugas, Eligijus, Ugnė, Fortūna,  Gabija, Ema,  Justė G. ir Justė M. Šias varžybas filmavo ir fotoreportažą ruošė TV laidos „Lietuvos mokyklų žaidynės” komanda, kurios vedantysis Mindaugas Ponomariovas – Ozis  ėmė interviu iš drąsiausios kintiškės Justės G., paveikslavosi su sportininkais.
Po varžybų, visa Kintų pagrindinės mokyklos komanda su kūno kultūros mokytoja Lina, apsilankė Šilalės baseine, kuriame plaukiojo, kaitinosi pirtyse, atsipalaidavo sūkurinėse voniose.
Skip to content