Vilmantas Retenis pagerino mokyklos rutulio stūmimo rekordą ir iškovojo aukso medalį Lietuvos vaikų čempionate

Kovo 2 dieną Vilniuje vyko Lietuvos lengvosios atletikos vaikų čempionatas, kuriame rutulio stūmimo rungtyje, su Šilutė sporto mokyklos rinktine, startavo ir kintiškis, šeštokas Vilmantas Retenis.  Aktyvus, energingas, pasitikintis savimi ir kovingas Vilmantas 3 kg. rutulį nustūmė 13,95 m, pasigerino savo asmeninį rekordą, įveikė 15 bendraamžių iš įvairių Lietuvos miestų  ir tapo Lietuvos vaikų čempionu. Vilmantas ne tik pasipuošė nugalėtojo medaliu, bet ir pagerino, dešimtmetį gyvavusį, Laimonui Vasiliauskui priklausiusį, mokyklos vaikų rutulio stūmimo rekordą. Vilmantą Kintuose ir Šilutėje treniruoja jo kūno kultūros mokytoja ir trenerė Lina Leikuvienė.