Vilmantas Retenis – tarptautinių vaikų varžybų „Gargždai – 2018“ nugalėtojas

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Balandžio 27 d. penktokas Vilmantas Retenis dalyvavo tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Gargžduose. Čia varžėsi 2005 metais gimę ir jaunesni moksleiviai. Kartu su Žemaitijos apskrities vaikais varžėsi ir gausus būrys svečių iš Kaliningrado.

Vilmantas išbandė savo jėgas kamuoliuko metimo rungtyje. Jis kamuoliuką numetė net 62 metrus ir 19 centimetrų ir tapo šios rungties nugalėtoju. Už tai jam skirta nugalėtojo taurė ir diplomas.

Po tokios sėkmės Vilmantas ir jo mokytoja nori išbandyti jėgas Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse birželio 1 d. Utenoje, kuriose susirenka visi stipriausi Lietuvos lengvaatlečiai vaikai ir kovoja dėl patekimo į Lietuvos rinktinę, su kuria vyksta į tarptautines varžybas Lenkijoje.

Vilmantas

Skip to content