Žaidimą „Keliauk ir pažink Šilutę“ pirmieji Kintuose žaidė septintokai

Įdomios ir smagios lietuvių kalbos pamokos gruodžio 2 dieną septintokams vyko Kintų bibliotekoje. Vitalija Mišinskaitė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo bibliotekininkė, pasiūlė žaisti stalo žaidimą „Keliauk ir pažink Šilutę“.

Kad septintokams buvo įdomu, liudija tai, kad patys pasiūlė tęsti žaidimą ir antrą pamoką. Nors skaitomų klausimų reikėjo atidžiai klausytis, apgalvoti, kurį atsakymą pasirinkti, išsiaiškinti kai kurių žodžių reikšmę, mokiniai noriai tikrinosi žinias ir plėtė akiratį.
Džiugina tai, kad vienas žaidimas padovanotas Kintų pagrindinei mokyklai, jis buvo perduotas mokytojai Nijolei Sodonienei. Įvairių dalykų mokytojai galės naudoti kaip mokomąją priemonę.
Dėkojame Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai už įdomų, daug įvairių žinių teikiantį žaidimą, o bibliotekininkei Vitalijai Mišinskaitei už turiningą ir malonų bendradarbiavimą.
Skaitykite plačiau:
https://www.silutevb.lt/2021/12/03/stalo-zaidimas-keliauk-ir-pazink-silute-pasieke-kintus/

Nijolė Sodonienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Skip to content