2022-03-08 Jaunesnieji mokiniai pradėjo pažintį su 3D spausdintuvu, atkeliavusiu į Kintų mokyklą.

Pirmadienį technologijų pamokos vyresniesiems mokiniams taip pat prasidės pažintimi su šiuo įrenginiu (greitu laiku laukiame dar 4 3D spausdintuvų).

DĖKOJAME UAB „SLP žuvis” ir jos vadovui Stanislovui Papieviui už finansinę paramą, kurios dėka pradedame atnaujinti šiuolaikiško technologinio mokymo(si) bazę.

Nuo rugsėjo planuojami technologijų būreliai ir pamokos (4 kabinete), kurių pagrindinis tikslas – mokytis programuoti, įvaldyti visų mus kasdienybėje supančių daiktų (skaitmeniniai fotoaparatai, dronai, statybiniai įrankiai, kiti įrenginiai) naudojimą ir ruoštis būsimoms profesijoms, kuriose neišvengiamai bus reikalingi programavimo pagrindai.

Kita technologinė kryptis: tekstilė, dailė, maisto gamyba, buitis (12 kabinetas) taip pat pertvarkoma. Mokysimės programavimo ruošdami maistą (virtuvės kombainai, kokteilių plakikliai, sulčiaspaudės ir kt.), gamindami tekstilės ir kt. gaminius (mini įrenginiai siuvimui ir kt.), išbandydami kasdienės buities prietaisus-robotus (siurbliavimas, grindų plovimas, langų valymas, indų plovimas, skalbimas, lyginimas ir kt.)

Tėchnologinės bazės atnaujinimo strategijomis, pirkimais, darbais rūpinasi komanda: direktoriaus pavaduotojas ugdymui Ramūnas Grikšas, technologijų mokytojai: Sonata Rangienė ir Laimondas Taroza, dailės mokytoja Rita Tarvydienė, kompiuterių sistemų inžinierius Vitalijus Šturma, buhalterė Rasa Kaknevičienė, direktoriaus pavaduotoja ūkiui Violeta Kližentienė, ugdymo aplinkos darbuotojas Kęstutis Kulbokas.

Tikiu, kad mums, visiems kartu, pavyks!

Asta Gužauskienė,

Kintų pagrindinės mokyklos direktorė