Išvyka į Ventės rago ornitologijos stoties muziejų

2023-05-03 „Saulučių“ grupės mokiniai kartu su mokytojomis Daiva Kauniene, Gabriele Kumutaityte bei mokytojo padėjėja Zita Sakiene vyko į Ventės rago ornitologijos stoties muziejų.

Vaikai muziejuje turėjo galimybę susipažinti su paukščių įvairove, galėjo palyginti paukštelius pagal dydį, pasakyti jų spalvą. Ekspozicijoje visi drauge ieškojome geniuko, gegutės, kukučio, kurių garsus dažnai girdime eidami pasivaikščioti į mišką. Taip pat vaikai žiūrėjo filmuką apie paukščių žiedavimą, ekspozicijoje apžiūrėjo įvairaus dydžio žiedus paukšteliams. Didžiulį įspūdį vaikams paliko kėlimasis liftu į viršutinį pastato aukštą iš kur galėjo stebėti Kuršių marių platybes. Iš muziejaus keliavome iki Ventės rago švyturio, susipažinome su jo paskirtimi. Kelionės pabaigoje visi turėjo galimybę išsidūkti žaidimų aikštelėje.

Išvykos metu buvo ugdomos pažinimo, komunikavimo, socialinė ir sveikatos saugojimo kompetencijos.

Daiva Kaunienė,

ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content