„Kiekvienas renkasi skirtingai“ – pamokos su dailininku Martynu Pekarsku „KintaiArts“ rezidencijoje Kintų mokiniams

Neįprastos buvo integruotos lietuvių kalbos ir etikos pamokos spalio 26 d. 7, 8, 9 ir 10 klasėms – „KintaiArts“ rezidencijoje, kurioje vyksta personalinė Martyno Pekarsko kūrybos paroda „Pilis“. Parodos darbų autorius, trumpam iš Vilniaus grįžęs į Kintus, geranoriškai sutiko pabendrauti su mokiniais.

Dailininkas, pristatydamas savo paveikslus, suintrigavo pasakojimu apie Grikių Berniuką, Pilį, naktinio miško slėpiningumą. Buvo įdomu sužinoti, kaip sukuria paveikslus, išgirsti apie meno prasmę šiandieniniame pasaulyje, apie žmonių savitumą ir bendrystę. Atvirai ir nuoširdžiai Martynas atsakė į įvairius mokinių klausimus, išsakydamas savo nuomonę ir skatindamas suprasti, kad kiekvienas požiūris gerbtinas, jei juo prisidedama prie gėrio kūrimo.

Mokytojai Nijolė Sodonienė ir Ramūnas Grikšas labai dėkingi kintiškiui dailininkui Martynui Pekarskui, skyrusiam kelias valandas turiningo ir prasmingo laiko Kintų mokyklos mokiniams.

Nijolė Sodonienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Skip to content