„Langas į Lietuvą”

Nuo vasario 1 d. iki kovo 11 d. ,,Boružiukų” grupės mokiniai dalyvavo Tarptautiniame projekte „Langas į Lietuvą”, kurį organizavo Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis. Šio projekto tikslas – skatinti Lietuvos ir užsienio šalių švietimo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą siekiant plėtoti vaikų supratimą apie Lietuvą, atskleidžiant jos identitetą
pasitelkiant meninę vaizduotę ir saviraišką.

Projekto metu mokiniai diskutavo apie Lietuvą, susipažino su jos tautine simbolika, papročiais ir istorija. Meninės veiklos metu piešė piešinius Lietuvos tematika, klausėsi dainos „Nupiešiu Lietuvą”, pasigamino Lietuvos žemėlapį, žymėjo jame sostinę ir kitus svarbius objektus. Antrame etape gamino ,,Langą į Lietuvą”, kartoninės dėžės viduje įvairiomis priemonėmis ir technikomis gamino tai, kas priminė tėvynę, kaip ją matytų pravėrę langą.

Projekto dalyviai plėtojo saviraišką ir kūrybiškumą pasitelkiant STEAM elementus. Ugdytiniai buvo apdovanoti padėkomis, džiugiomis emocijomis bei žiniomis apie gimtinę.

Sonata Rangienė,

priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė