Linksma ir įdomi neformaliojo švietimo diena mažiesiems

Ilona PAPIEVIENĖ,
pavaduotoja ugdymui

Vasario 6-a ikimokyklinukams, priešmokyklinukams, pradinių klasių mokiniams  bei penktokams buvo neformaliojo švietimo veiklos diena.

Tą dieną įprastos pamokos nevyko, o visi buvo užsiėmę aktyvia įvairia veikla. Ikimokyklinukai kirpo ir klijavo trispalves gėlytes, priešmokyklinukai statė pilis, pirmokai sprendė kryžiažodžius ir ruošė sveiko maisto patiekalą. Antrokai gamino įvairias mišraines, mokėsi sveikai gyventi. Trečiokai ir ketvirtokai pynė trispalves juosteles, kurias dovanojo kitų klasių mokiniams. Penktokai piešė apie Lietuvą.

Bendrame susibūrime kiekviena klasė parodė, ką nuveikė, ko pasimokė.

Mokyklos direktorė visų klasių mokinius pasveikino ir apdovanojo už puikų ir aktyvų dalyvavimą neformaliojo švietimo dienoje.

Skip to content