Netradicinė informacinių technologijų pamoka Kintų bibliotekoje

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale gegužės 30 d. vyko netradicinė informacinių technologijų pamoka Kintų pagrindinės mokyklos 8 klasės mokiniams. Užsiėmimo tema: „Kaip interneto pagalba atlikti kasdienes užduotis “. Pamoką vedė informacinių technologijų, ekonomikos, istorijos mokytojas Saulius Sodonis.

Atostogos, palikau kompiuterį namuose, o reikia parašyti projektinį darbą, padaryti lenteles ar  skaidres pristatymui. Ne bėda. Mokytojas mokiniams paaiškino, kad visa tai galima atlikti bet kuriuo kompiuteriu – pagrindinis reikalavimas, kad būtų internetas.

Darbui būtinos pagrindinės biuro programos yra jau internete. Belieka prisijungti prie savo Google paskyros ir viską ten dirbti. O savo „debesyje“ atliktą darbą galima tiesiog internetu kam reikia ir nusiųsti, arba atsispausdinti spausdintuvu. Arba – išsisaugoti savo internetiniams kietajame diske ir, esant reikalui, toliau tęsti.

DSC_0216 DSC_0219 DSCF0020 DSCF0021

Skip to content