Pamokos kitaip. Skaitymo skatinimas: „Renkuosi ir skaitau lietuvių autoriaus knygą “ / „Renkuosi ir skaitau knygą apie Lietuvą“

Sausio mėnesį kai kurios lietuvių kalbos ir literatūros pamokos 8-10 klasėms vyko  Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų skyriuje.

Bendradarbiaudama su bibliotekininkėmis Vitalija Vyšniauskiene ir Nijole Justiene, mokytoja Nijolė Sodonienė mokiniams pasiūlė rinktis skaityti lietuvių autoriaus knygą arba knygą apie Lietuvą. Kiekvienas, naudodamasis anotacija, pakliuvusią į rankas knygą apibūdino, o tada bendraklasiai rinkosi tą, kuria susidomėjo.

Devintokės spėjo pavartyti įvairių žurnalų ir glaustai papasakoti įdomų straipsnį.

8-10 klasių mokiniai pasirinktą ir perskaitytą knygą pristatys laisvalaikio skaitymo pamokose.

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė