Paroda gedulo ir vilties dienai paminėti

Kintų pagrindinės mokyklos 5, 6 ir 7 klasių mokiniai įsijungė į šalyje paskelbtą visuotinę akciją sukurti Gyvenimo ir vilties atviruką, skirtą ne tik tragiškiems tautos įvykiams prisiminti, bet ir padėkoti tremtyje nukentėjusioms šeimoms ir jų palikuonims už tikėjimą ir viltį, partizanams už kovą vardan Lietuvos laisvės.

Per dailės pamokas mokiniai išklausė trumpą istorinę apžvalgą apie 1941 m. birželio 14 d. įvykius ir savaip interpretavo Gyvybės ir Vilties medį.
Pamokos vyko ne tik virtualiai, bet ir gamtoje. Todėl dalis kūrinių sukurta iš augalų, kurie žaliuoja, raudonuoja ir geltonuoja birželio mėn.
Gamtoje surastos tautinės vėliavos spalvos sukomponuotos Gyvybės medžio atviruke.
Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai siunčia savo kūrinius visiems Lietuvos tremtiniams ir partizanų šeimoms.
Niekas nepamiršta.

Paroda

Rita Tarvydienė,
Kintų pagrindinės mokyklos dailės mokytoja