Priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai” mokiniai dalyvavo F. Bajoraičio rytmetyje ,,Sveika, pasaka”

Sausio 17 dieną mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai” mokiniai dalyvavo F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale vykusiame rytmetyje ,,Sveika, pasaka”.

Vaikai šiemet pirmą kartą apsilankė knygų namuose, tad vyresnioji bibliotekininkė Vitalija Vyšniauskienė priminėnaudojimosi biblioteka taisykles. Jaunieji skaitytojai buvo smalsūs, mielai atsakinėjo į užduodamus klausimus, domėjosi ne tik aplinka bet ir bibliotekininko darbu. Vėliau buvo pakviesti patogiai įsitaisyti ir paklausyti pasakojimo apie teatrines lėles. Dalyviai supažindinti su kelių rūšių teatrinėmis lėlėmis: pirštininėmis, lazdelinėmis, marionetėmis bei lėlėmis, skirtomis šešėlių teatrui. Mokinius ypač sužavėjo šešėlių teatro spektaklis „Ropė”.

Visi vaikai turėjo galimybę prisiliesti prie teatrinių lėlių, pabandyti jas valdyti. Veiklos metu buvo ugdomos kompetencijos: komunikavimo, meninė, kultūrinė, pažinimo.

Sonata Rangienė,

priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content