Tradicinis meninio skaitymo konkursas ,,Aš mažas vaikelis kaip pupų pėdelis”

Gegužės 18 d. specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė organizavo tradicinį meninio skaitymo konkursą ,,Aš mažas vaikelis kaip pupų pėdelis”, kuriame dalyvavo 1- 4 klasių mokiniai. Kadangi tėveliai ir  mokytojai padėjo išmokti pasirinktus kūrinius, 11 skaitovų drąsiai žengė į sceną. Konkursas buvo integruotas su chorinio dainavimo pamoka (mokytoja Laima Bušininkienė). Pradžioje pirmokų choras dainavo lietuvių liaudies dainą ,,Į mišką ėjau“, po to solines dainas atliko 1 klasės mokinės Luka Valiukevičiūtė ( ,,Katinėlis“), Ugnė Kumetytė (,,Oi, lietau!“) bei antrokė Elija Jonauskaitė (,,Lietaus lašiukai“), pabaigoje visi mokiniai dainavo bendrą dainą ,,Vaikai po lelijom“.

Skaitovai buvo suskirstyti į dvi grupes. Dėl nugalėtojų vardo varžėsi 1-2 ir 3-4 klasių mokiniai.

I vietas laimėjo pirmos  klasės mokinė Ugnė Kumetytė (mokytoja V. Viršilienė) bei ketvirtos klasės mokinė Kamilė Pustovojūtė (mokytoja I. Šerkienė). II vietas iškovojo pirmos  klasės mokinė Luka Valiukevičiūtė (mokytoja V. Viršilienė) bei trečios klasės mokinė Gytė Valiukevičiūtė (mokytoja I. Papievienė). III vietos atiteko antros klasės mokinei Austėjai Jusytei (mokytoja A. Matvėjėvienė)  ir ketvirtos klasės mokiniams Vanesai Venckutei  bei Benui Mačiulaičiui (mokytoja I. Šerkienė).

Konkurso metu vaikai vieni iš kitų galėjo pasimokyti bei įgyti sceninės drąsos. Kiekvienam dalyviui buvo įteiktas padėkos raštas, o nugalėtojams – diplomai.

Elvyra Rimkuvienė,

vyresnioji specialioji pedagogė, logopedė

Skip to content