Turininga išvyka – integruotos istorijos ir lietuvių kalbos pamokos 9 ir 10 klasėms muziejuose

Netradicinės integruotos istorijos ir lietuvių kalbos pamokos 9 ir 10 klasėms gegužės 25 d. vyko netradicinėje aplinkoje – Gargždų krašto muziejuose Priekulėje.

Mokiniai I. Simonaitytės memorialiniame muziejuje turiningos ir informatyvios pamokos metu ne tik apžiūrėjo ekspozicijas ir išklausė įdomų muziejininkės pasakojimą, bet įtvirtino naujas žinias, atlikdami testą apie I. Simonaitytę ir Mažąją Lietuvą, dalyvavo edukacijoje „Nepamiršk, kas esi“.

Laisvės kovų ir tremties istorijos muziejuje ir devintokai, ir dešimtokai pagilino žinias apie partizanus ir tremtinių gyvenimą – įtaigiai veikė ir pateikti faktai, ir galimybė palaikyti rankose kai kuriuos eksponatus bei pabūti traukinio vagone, partizanų bunkeryje.

Be to, visi pasivaikščiojo po senąjį Priekulės parką ir leidosi į neseniai rekonstruotos koplyčios-mauzoliejaus kriptą.

Mokytojai R. Bukavickas ir N. Sodonienė organizavo šias pamokas išvykoje siekdami, kad mokiniai plėstų akiratį, giliau pažintų Mažosios Lietuvos kultūrą, suprastų Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos sudėtingą kelią.

Rubenas Bukavickas,

istorijos vyresnysis mokytojas

Nijolė Sodonienė,

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Skip to content