Tradicinis meninio skaitymo konkursas ,,Aš mažas vaikelis kaip pupų pėdelis”

Kovo 29 d. mokykloje vyko mano organizuotas tradicinis meninio skaitymo konkursas ,,Aš mažas vaikelis kaip pupų pėdelis”, kuriame dalyvavo 1- 4 klasių mokiniai. Kadangi tėveliai ir  mokytojai padėjo išmokti pasirinktus kūrinius, 13 skaitovų drąsiai žengė į sceną.

Skaitovai buvo suskirstyti į dvi grupes. Dėl nugalėtojų vardo varžėsi 1-2 ir 3-4 klasių mokiniai.     I vietas laimėjo pirmos klasės mokinys Armandas Kelpša (mokytoja I. Šerkienė) bei trečios klasės mokinės Gustė Narbutaitė ir Lina Lučinskaitė (mokytoja A. Matvėjėvienė). Mergaitės nustebino žiūrovus skaitydamos tą patį eilėraštį kartu. II vietas iškovojo pirmos klasės mokinys Benas Mačiulaitis (mokytoja I. Šerkienė) bei ketvirtos klasės mokinys Einaras Butkus (mokytoja I. Papievienė). III vietos atiteko pirmos klasės mokinei Kamilei Pustavojūtei (mokytoja I. Šerkienė)  ir ketvirtos klasės mokiniui Kornelijui Geviniui (mokytoja I. Papievienė).

Konkurso metu vaikai vieni iš kitų galėjo pasimokyti bei įgyti sceninės drąsos. Kiekvienam dalyviui buvo įteiktas padėkos raštas.

Mokyklos direktorė Asta Gužauskienė, vertinimo komisijos pirmininkė nugalėtojams įteikė diplomus. Vertinimo komisijos narė, bibliotekininkė Vitalija Vyšniauskienė įsteigė prizą – knygą, kuri burtų keliu atiteko ketvirtos klasės mokiniui Kornelijui Geviniui.

 

Specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė

Skip to content