Trečioji vieta rajono 5-8 klasių matematikos konkurse „Mąstyk, skaičiuok, spėk“

Melita GRAUŽINYTĖ, 8 klasė
Paulius BAKUTIS, 7 klasė

Matematikos konkursas „Mąstyk, skaičiuok, spėk“, kuriame dalyvavo 11 mūsų rajono mokyklų komandų, vyko Švėkšnos “Saulės” gimnazijoje kovo 25 dieną. Mūsų mokyklai sėkmingai atstovavo Lukas Kazlauskas (5 kl.), Ugnė Jankauskaitė (6 kl.), Paulius Bakutis (7 kl.) ir Melita Graužinytė (8 kl.).

Tai buvo gerai organizuotas smagus matematikos konkursas. Užduotys visos įdomios, bet ypač patiko kūrybinė užduotis „Paukštis“, kai iš įvairių matematikos figūrų reikėjo sudėti ir ant lapo suklijuoti paukštį, bei „Kvadratas“ ir mįslių įminimo rungtis.

Po kiekvienos užduoties vyko muzikinės pertraukėlės (grojo renginį organizavusios mokyklos mokiniai), kurios sklaidė tarp varžovų tvyrančią įtampą.

Mūsų mokyklos komanda pelnė du Šilutės r. Švietimo skyriaus padėkos raštus: už kūrybiškai atliktas užduotis ir laimėtą III vietą.

Dėkojame mus ruošusiai matematikos mokytojai metodininkei Elenai Lučinskienei.

Skip to content